شعار سال
 
 یعقوب هوشیار
دکتر یعقوب هوشیار
شهردار تبریز
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی و معماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمایی استفاده از سامانه مهندسین ناظر جدید
 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1401     |     کد : 714

استقبال قابل توجه شهروندان از خدمات مشاوره ای معاونت شهرسازی و معماری

با گذشت حدودا 100 روز از آغاز فعالیت واحد مشاوره در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز این واحد ضمن ارائه بیش از 300 مورد خدمات مشاوره ای رایگان در حوزه شهرسازی و معماری به شهروندان با استقبال قابل توجه آنها همراه شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، محمد عزتی با اعلام این خبر افزود: واحد مشاوره معاونت شهرسازی و معماری در راستای تکریم ارباب رجوع و با هدف راهنمایی شهروندان و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ها و واسطه گری های احتمالی راه اندازی شده و همه روزه آماده ارائه خدمات رایگان به عموم شهروندان به ویژه سازندگان و سرمایه گذاران می باشد.
وی با اشاره به آمار مراجعه کنندگان جهت دریافت خدمات مشاوره ای گفت: این واحد با گذشت حدودا یکصد روز از آغاز فعالیت خود ضمن ارائه بیش از 300 مورد مشاوره در حوزه های مرتبط با شهرسازی و معماری اعم از: روند صدور و اخذ پروانه، ضوابط و مقررات، کمیسیون ماده صد، کمیسیون ماده پنج، بافت تاریخی، حریم و ... با استقبال قابل توجه شهروندان همراه شده است.
عزتی خاطر نشان کرد: از همه شهروندان علی الخصوص کسانی که قصد هرگونه فعالیت و سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز را دارند دعوت میکنیم که با مراجعه به این واحد، نسبت به رفع ابهامات و سوالات احتمالی خود در رابطه با احداث بنای مطابق ضوابط اقدام نمایند که به تبع آن شاهد کاهش پرونده های تخلفات ساختمانی ناشی از جهل به قوانین و یا عدم آگاهی از ضوابط و مقررات طرح تفصیلی و نظایر آن خواهیم بود.


PDF چاپ چاپ