شعار سال
 
 مظفر سلیمانی
دکتر یعقوب هوشیار
شهردار تبریز
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای
 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401     |     کد : 669

در راستای سیاست های تشویقی کارکنان و ایجاد انگیزه در آنان صورت گرفت

تجلیل از کارمند نمونه شهرداری منطقه چهار

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با اهداء لوحی از زحمات و تلاش های کارمند نمونه شهرداری منطقه چهار در حوزه معاونت شهرسازی و معماری تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، محمد عزتی با حضور در شهرداری منطقه چهار تبریز، از زحمات و تلاش های رامین اصغری مسئول طرح و گذربندی این منطقه تقدیر به عمل آورد.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز تکریم ارباب رجوع و تسریع امورات آن ها را از اولویت های اصلی این معاونت عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به ارتباط مستقیم و گسترده  معاونت شهرسازی و معماری با شهروندان لازم است همواره کارکنان این حوزه رفتار و پاسخگویی مناسبی با ارباب رجوع داشته و با آگاهی و تسلط کامل بر مجموع قوانین شهرسازی نسبت به تسریع امورات شهروندان اهتمام داشته باشند.
وی سیاست های تشویقی کارکنان را عامل ایجاد انگیزه و پیشرفت در آنها دانسته و از تداوم اجرای این سیاست در تمامی شهرداری های مناطق تبریز خبر داد و گفت: عملکرد کارکنان حوزه شهرسازی و معماری همواره مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و سعی میکنیم تا با پاسداشت از زحمات همه آنان قدردان این نیروهای متخصص و پرتلاش باشیم.


PDF چاپ چاپ