شعار سال
 
 مظفر سلیمانی
دکتر یعقوب هوشیار
شهردار تبریز
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای
 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : دوشنبه 5 ارديبهشت 1401     |     کد : 663

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز خبر داد:

برگزاری سلسله نشست های گفتمان معماری

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز در دیدار با رئیس دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز از برگزاری سلسله نشست های گفتمان معماری با محوریت بهره مندی از تجارب معماران پیشکسوت و نیز فراهم آوردن فرصت ارائه ایده ها برای معماران جوان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، روز یکشنبه و به مناسبت روز معمار جلسه‌ای در محل دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز واقع در خانه بهنام برگزار شد.

در این نشست محمد عزتی ضمن تبریک روز معمار به معماران و دانشجویان معماری به افزایش تعاملات و همکاری های متقابل معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با دانشکده معماری تاکید کرد.


وی این همکاری ها را موجب توسعه و رونق معماری ایرانی اسلامی و منطبق با محیط جغرافیایی منطقه دانسته و خاطر نشان کرد: برگزاری سلسله نشست های گفتمان معماری با حضور اساتید، پیشکسوتان و دانشجویان این عرصه موجب تبادل افکار و ایده ها و همچنین بهره مندی جوانان از تجارب  پیشکسوتان شده و فرصت ارائه ایده های نوین به آنها را فراهم می آورد.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز گفت: فضای همکاری میان این معاونت و دانشکده معماری بسیار گسترده بوده و میتوان به صورت های گوناگون از جمله: تشکیل اتاق فکر شهرسازی و معماری، راه اندازی کمیته کنترل  نما در محورهای تاریخی و همچنین رایزنی در خصوص تشکیل کمیته تخصصی بافت و ابنیه تاریخی همکاری کرد.
نژادابراهیمی نیز ضمن تبریک متقابل روز معمار بر فعالان این عرصه بالاخص در مجموعه شهرداری تبریز، از آمادگی این دانشکده در راستای افزایش تعاملات علمی و عملی با معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز خبر داد.


PDF چاپ چاپ