شعار سال
 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای
 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 Covid 19
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : دوشنبه 30 تير 1399     |     کد : 533

به همت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز صورت گرفت:

برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل شهرداری تبریز در حوزه ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت و آشنایی با مفهوم شهردوستدار کودک و نحوه تحقق آن

نظر به اهمیت افزایش آگاهی ها در حوزه برنامه ریزی، طراحی و اجرا برای پرسنل شاغل در واحدهای شهرسازی و معماری و فنی و عمرانی و با توجه به عدم امکان دوره های آموزشی حضوری به علت شیوع ویروس کووید 19، معاونت شهرسازی و معماری با همکاری دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز اقدام به برگزاری پودمان آموزشی غیر حضوری  برای شاغلین محترم در گروه های مذکور نمود.

محمد عزتی با اعلام این خبر افزود: ثبت نام این دوره از 25 خرداد ماه سالجاری آغاز و با در اختیار گذاشتن منابع آزمون جهت مطالعه همکاران، آزمون آشنایی با مفهوم شهر دوستدار کودک 21 تیر ماه و آزمون ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت 28 تیر ماه برگزار گردید.

گفتنی است برگزاری دوره برای ارتقا سطح آگاهی پرسنل صحت اجرای طرح ها و تحقق پذیری صحیح ردیف های بودجه تصویبی را افزایش می دهد و از هدر رفت بودجه و لزوم پیاده سازی برنامه های بازنگری و اصلاح می کاهد.

برگزاری دوره آموزشی با موضوع شهر دوستدار کودک با توجه به انتخاب این شهر به عنوان پایلوت دوستدار کودک کشور، برای اولین بار در کشور صورت پذیرفته و در منبع تدوینی کتابچه راهنمایی با مستندات قانونی به همراه مصادیق عینی و قابل اجرا در پروژه های شهرداری ها در اختیار کارکنان حوزه های مرتبط قرار گرفته است.

برگزاری دوره ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت نیز با توجه به تصویب و ابلاغ این مجموعه ضوابط از سوی شورایعالی شهرسازی و معماری کشور در سال 98 و رسالت معاونت شهرسازی و معماری به عنوان مسئول کارگروه فنی و نظارت بر اجرای ستاد عالی هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان به انجام رسیده است.

 


PDF چاپ چاپ