شعار سال
 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای

 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 Covid 19
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : دوشنبه 26 خرداد 1399     |     کد : 527

جلسه تخصصی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با مدیریت و کارشناسان شهرسازی کمیسیون های ماده صد مرکز

تاکید معاون شهرسازی و معماری مرکز بر تسریع امور شهروندان و شفاف سازی عملکرد شهرداری تبریز در رسیدگی به پرونده های تخلف ساختمانی

جلسه تخصصی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با مدیریت و کارشناسان کمیسیون های متمرکز ماده صد شهرداری تبریز برگزار گردید. محور اصلی این جلسه بررسی عملکرد کارشناسان شهرسازی کمیسیون های ماده صد در نحوه بررسی و ارایه سیستمی پرونده های ماده صد در جلسات کمیسیون بود. در ابتدای جلسه دکتر عزتی ضمن اشاره به مسئولیت خطیر و حساس کارشناسان در بررسی و طرح پرونده ها در جلسات کمیسیون به نقش موثر آنان در مرحله کارشناسی تخلفات ساختمانی بر تسریع امور شهروندان و شفاف سازی عملکرد شهرداری تبریز در برخورد با پرونده های تخلف ساختمانی تاکید کرد. 
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز در ادامه جلسه بعد از بحث و بررسیهای صورت گرفته پیرامون مسایل و مشکلات مطروحه با کارشناسان این مدیریت  با یادآوری اهمیت  بالای موضوع اعتماد بین کارشناسان و اعضاء کمیسیون برسه مورد اساسی و محوری درخصوص پرونده های ماده صد اشاره نمودند و از کارشناسان خواستند این سه موضوع را سرلوحه اقدامات خود در رسیدگی و طرح پرونده های ماده صد در کمیسیون ها قرار دهند:
 
1- سرعت در بررسی و طرح پرونده ها در کمیسیون 
 
2- کارشناسی دقیق پرونده ها و توجه به سوابق کمیسیون ها  
 
3- پیگیری آراء قرار صادره و هماهنگی با مناطق  

 


 


PDF چاپ چاپ