شعار سال
 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای

 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 تصدیق گواهی
 
تاریخ : چهارشنبه 2 مرداد 1398     |     کد : 457

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد.

محمد عزتی در حاشیه جلسه هماهنگی شهرداران مناطق و معاونین ستادی، گفت: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد. وی افزود باید توجه ویژه ای به همکاران مشغول در این حوزه با توجه به مسئولیت خطیر و تراکم زیاد کاری شود تا انگیزه همکاران مستعد و تلاشگر بیش از پیش از تقویت گردد.
 

دکتر عزتی در ادامه اظهار داشت معاونت شهرسازی به عنوان پیشرو در زمینه شفاف سازی و ارائه خدمات غیر حضوری همواره در حال توسعه سیستم های نرم افزاری خود می باشد و در راستای حل مشکلات دفاتر پیشخوان که یکی از دغدغه های مشترک همکاران مناطق نیز می باشد سامانه شهروند سپاری و حذف رفت آمد های زائد و تسریع روند ارائه خدمات به شهروندان به صورت پایلوت در شهرداری منطقه نه راه اندازی شده است و پس از طی مراحل اداری در سایر مناطق نیز راه اندازی خواهد شد.
 

در این جلسه شهرداران و معاونین شهرسازی مناطق ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حوزه ستادی معاونت شهرسازی و معماری در حوزه های مختلف منجمله روند رسیدگی به پرونده های ماده صد، سیستم شهرسازی،حل مشکلات مناطق درمغایرتهای طرح تفصیلی، ضوابط نماسازی، مسائل مربوط به بافت تاریخی و حریم شهر و .....  خواستار تسریع در روند تصویب طرح های موضوعی شهرسازی در مراجع استصوابی شدند.
 

لازم به ذکر است جلسات هماهنگی معاونین ستادی شهرداری تبریز با شهرداران مناطق با دستور شهردار و با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار می شود تا ساز و کارهای متقنی برای تسهیل عملکرد و فرآیند ها تدوین و عملیاتی شود.
 


ساناز نجدپور