شعار سال
 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای

 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 مسابقه تهران شفاف
 
 تصدیق گواهی
 
 نظام پیشنهادات
 
تاریخ : چهارشنبه 2 مرداد 1398     |     کد : 457

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد.

محمد عزتی در حاشیه جلسه هماهنگی شهرداران مناطق و معاونین ستادی، گفت: حوزه شهرسازی به عنوان یکی از بخشهای گسترده با خدمات متنوع به صورت مداوم در حال فعالیت و خدمت به شهروندان محترم می باشد. وی افزود باید توجه ویژه ای به همکاران مشغول در این حوزه با توجه به مسئولیت خطیر و تراکم زیاد کاری شود تا انگیزه همکاران مستعد و تلاشگر بیش از پیش از تقویت گردد.
 

دکتر عزتی در ادامه اظهار داشت معاونت شهرسازی به عنوان پیشرو در زمینه شفاف سازی و ارائه خدمات غیر حضوری همواره در حال توسعه سیستم های نرم افزاری خود می باشد و در راستای حل مشکلات دفاتر پیشخوان که یکی از دغدغه های مشترک همکاران مناطق نیز می باشد سامانه شهروند سپاری و حذف رفت آمد های زائد و تسریع روند ارائه خدمات به شهروندان به صورت پایلوت در شهرداری منطقه نه راه اندازی شده است و پس از طی مراحل اداری در سایر مناطق نیز راه اندازی خواهد شد.
 

در این جلسه شهرداران و معاونین شهرسازی مناطق ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حوزه ستادی معاونت شهرسازی و معماری در حوزه های مختلف منجمله روند رسیدگی به پرونده های ماده صد، سیستم شهرسازی،حل مشکلات مناطق درمغایرتهای طرح تفصیلی، ضوابط نماسازی، مسائل مربوط به بافت تاریخی و حریم شهر و .....  خواستار تسریع در روند تصویب طرح های موضوعی شهرسازی در مراجع استصوابی شدند.
 

لازم به ذکر است جلسات هماهنگی معاونین ستادی شهرداری تبریز با شهرداران مناطق با دستور شهردار و با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار می شود تا ساز و کارهای متقنی برای تسهیل عملکرد و فرآیند ها تدوین و عملیاتی شود.
 


ساناز نجدپور