شعار سال
 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 شهرسازی
 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای

 
 دستورالعمل نماهای شهری
 
 تصدیق گواهی
 
تاریخ : پنجشنبه 22 شهريور 1397     |     کد : 396

سومین کارگاه آموزشی کمیسیون‌های ماده صد قانون شهرداری‌ها برگزار گردید.

سومین کارگاه آموزشی کمیسیون‌های ماده صد قانون شهرداری‌ها توسط معاونت شهرسازی و معماری مرکز با حضور دکتر مسعودیفر مدیرکل محترم پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه برگزار گردید.

سومین کارگاه آموزشی کمیسیون‌های ماده صد  قانون شهرداری‌ها توسط معاونت شهرسازی و معماری مرکز با حضور دکتر مسعودیفر مدیرکل محترم پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه برگزار گردید. 

در راستای شفاف سازی و تسریع امورات کمیسیون‌های ماده صد قانون شهرداری‌ها و تبیین شرح وظایف و اقدامات قانونی عوامل این کمیسیون‌ها، کارگاه آموزشی به همت معاونت شهرسازی و معماری مرکز با حضور مدیرکل محترم پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در مورخ 97/06/21 در اتاق جلسه ساختمان شهرداری تبریز با همکاری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه انسانی برگزار شد.

این کارگاه آموزشی که با تاکیدات شهردار محترم کلان‌شهر تبریز جهت تکریم ارباب رجوع و تسریع رسیدگی به پرونده‌های تخلف ساختمانی  در دو سطح برای «دبیران ماده صد مناطق، مامورین ابلاغ و مسئولین اجرای احکام» و «معاونین، رؤسا و مسوولین حوزه‌های شهرسازی مناطق و کارشناسان مدیریت متمرکز ماده صد مرکز» برگزار شد، دکتر مسعودیفر نسبت به تبیین جایگاه کمیسیون‌های ماده صد، اهمیت وظایف و اقدامات دبیران، مامورین ابلاغ آراء ماده صد و نیز نحوه رسیدگی به تخلف ساختمانی براساس تبصره‌های ذیل ماده صد قانون شهرداریها پرداخته و جهت جلوگیری از اطاله رسیدگی به پرونده‌های تخلف ساختمانی و طی مراحل قانونی آن توضیحات مبسوطی ارایه کردند.

در خاتمه، حاضرین در کارگاه سوالات و ابهامات خود را در راستای اصلاح، بهبود روش‌های رسیدگی و اجرای سریع آراء صادره ماده صد مطرح و مدرس کارگاه نیز در این زمینه ارایه طریق نمودند. 

 


ساناز نجدپور