شعار سال

 
 شهین باهر
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
 
 عزتی
 دکتر محمد عزتی
معاون شهرسازی ومعماری
 
 پوستر طراحی پل باغ ائل گلی و ائل باغی

 
 راهنمای ارسال گزارشات مرحله ای

 
 شهرسازی
 
تاریخ : چهارشنبه 17 اسفند 1390     |     کد : 133

مسیرگشائی

شهردار تبریز تاکید کرد: اجرای پروژه های مسیر گشایی از مهمترین برنامه های سال آینده

شهردار تبریز تاکید کرد:
اجرای پروژه های مسیر گشایی از مهمترین برنامه های سال آینده

شهردار تبریز گفت: اجرای طرح های مسیر گشایی و تعریض خیابان های شهر تبریز از مهمترین اولویت ها و برنامه های کاری شهرداری در سال آینده خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مهندس نوین در جمع مدیران ارشد شهرداری تبریز با اعلام این مطلب افزود: در چند سال اخیر با تلاش و همت مجموعه شهرداری تبریز شاهد افتتاح و بهره برداری از 120 کیلومتر مسیر گشایی در شهر تبریز بودیم و این حجم از پروژه ها در بهبود وضعیت ترافیک و ساماندهی معابر نقش قابل  توجهی داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین تاکید کرد: پروژه های مسیرگشایی در راستای رفع گره های ترافیکی ، تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی ، کاهش بارترافیکی ، تبادل راحت و سریع خودروهای عبوری ، احیای بافت های فرسوده و نوسازی بافت و سیمای شهری از سوی شهرداری تبریز در دستور کار قرار گرفته و به بهره برداری رسیده اند.

شهردار تبریز همچنین با تاکید بر اجرای موفق طرح‌هاي مسيرگشايي و تعریض خیابان های سطح شهر  طي سال‌هاي اخير، حجم این فعالیت ها را  طی چند سال اخیر  در سطح شهر تبریز از سوی شهرداری را برابر  با 30 سال گذشته دانست.

مهندس نوین در خاتمه سخنان خود  از تلاش مجموعه شهرداری تبریز  برای اجرا و تکمیل دیگر طرح های مسیرگشایی در دست اجرا خبردادحسین ابراهیمی
نوشته شده در   چهارشنبه 17 اسفند 1390  ساعت  13   توسط   حسین ابراهیمی    تعداد بازدید  1172
ویرایش شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390 ساعت 13 توسط حسین ابراهیمی
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :